Neden Berlitz Sanal Sınıf Özel İspanyolca Kursu?

Dünyanın En İyi İspanyolca Kursu Siz Neredeyseniz Orada

En iyi İspanyolca kursu için yurt dışına çıkmanıza gerek yok! Ana dili İspanyolca olan profesyonel ve deneyimli öğretmenler ile İspanyolcayı sanal sınıflarda istediğiniz yerden konuşarak öğrenin.

Berlitz Globalin merkezi olarak verdiği sanal sınıf eğitimleri ile ana dili İspanyolca olan öğretmenlere ve Dünya'nın en iyi İspanyolca kursuna İnternet olan her yerden kolayca ulaşabilirsiniz.

Global DeneyimBerlitz ismi Dünyada yüksek kaliteli İspanyolca eğitimi ile eş anlamlıdır. Dünya’nın önde gelen lider firmalarının çoğu uzun yıllardır Berlitz canlı sanal sınıflarından özel İspanyolca dersleri almakta ve Berlitz'i tercih ve tavsiye etmekte ve çalışanlarına önermektedir.
Dünyanın En İyi İspanyolca Sanal Sınıf EğitimiBerlitz Dünya’nın en büyük ve en iyi dil okulu olarak İspanyolca sanal sınıf eğitimlerinde Dünya lideridir.
Etkin ve Hızlı Berlitz Metodu®Berlitz Metodu® kullanılan sanal sınıflarda İspanyolca konuşma ve dinlemeyi temel alan gerçek hayat senaryoları üzerine eğitim verilir. Bu yetiler İspanyolca okuma ve yazma ile desteklenir. Bu metodu geliştiren ve ilk uygulayan Berlitz'dir.
Seviyelerİspanyolca seviyeniz Berlitz’in bütün Dünya’da ortak kullandığı testler sayesinde yüksek doğruluk ile belirlenir ve size en uygun seviyeden eğitimlere başlamanız garanti altına alınır. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca dillerinde online seviye belirme testimizi ücretsiz yapabilir ve sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz

İspanyolca Seviyenizi Öğrenin

Berlitz Metodu® kullanılan sanal sınıflarda öğrencilerin İspanyolca okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamını eş güdümlü olarak gelişmesi ve İspanyolcanın doğru, etkin ve akıcı konuşulması hedeflenir.

Ana dili İspanyolca olan ve sanal sınıf eğitimlerinde deneyimli profesyonel yabancı öğretmenler ve başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ile hızlı ve etkili şekilde sıfırdan İspanyolca öğrenebilirsiniz.

Native ÖğretmenlerBerlitz sanal sınıf İspanyolca öğretmenleri yalnızca anadilinde eğitim veren, Berlitz Metodu® ‘nun uygulanması alanında özel eğitim almış ve sanal sınıf eğitimlerinde deneyimli öğretmenlerden seçilir. İspanyolca sanal sınıf derslerine sadece ana dili İspanyolca olan öğretmenler girmektedir.
İspanyolca Ders Materyalleriİspanyolca gramer kitapları ile İspanyolca konuşma odaklı eğitim alamazsınız. Berlitz sanal sınıf eğitimlerinde konuşma odaklı orijinal Berlitz İspanyolca kitaplarının dijital versiyonlarına sahip olursunuz. Sanal sınıfta kullanacağınız dijital kitapların yanında sınıf dışı çalışmalarınızı desteklemek için Berlitz online İspanyolca dil kaynakları kullanımınıza açılır.
Eğitim Döngüsüİspanyolca eğitimine yapılmış olan yatırımın geri dönüşü (ROI) konusunda net ve eksiksiz bilgi ve belgelendirme Berlitz Eğitim Değerlendirme Sisteminin hedefidir. İspanyolca eğitimi sürecinde öğrenme konusunda kaydedilen gelişim ile ilgili düzenli değerlendirme, gerek bireysel gerek kurumsal eğitimlerde her bir katılımcının performansı hakkında yüksek doğrulukta özet sunar.
Yüksek StandartlarBerlitz sanal sınıf İspanyolca eğitimleri bütün Dünya'da merkezi olarak Berlitz Globalin kontrolünde verilir ve Berlitz Globalin yüksek kalite garantisi altındadır.

Başvuru Formu

Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu kullanarak talep gönderebilirsiniz.