Neden Berlitz Sanal Sınıf Özel İngilizce Kursu?

Dünyanın En İyi İngilizce Kursu Siz Neredeyseniz Orada

En iyi İngilizce kursuna gitmek için yurt dışına çıkmanıza gerek yok! Ana dili İngilizce olan profesyonel ve deneyimli öğretmenler ile İngilizceyi her nerede olursanız olun size özel öğretmeniniz ile birlikte konuşarak öğrenin.

Berlitz Globalin ana dili İngilizce olan öğretmenler ile verdiği İngilizce eğitimleri sayesinde Dünyanın en iyi İngilizce kursunu istediğiniz yerden alarak İngilizce konuşmaya başlayabilirsiniz.

Global DeneyimBerlitz ismi Dünyada yüksek kaliteli İngilizce eğitimi ile eş anlamlıdır. Dünya’nın önde gelen lider firmalarının çoğu uzun yıllardır Berlitz sanal sınıf İngilizce eğitimlerinden yaralanmakta ve Berlitz sanal sınıflarını tavsiye etmektedir.
Dünyanın En Büyük ve En İyi İngilizce Sanal Sınıf EğitimiBerlitz Dünya’nın en büyük ve en iyi dil okulu olarak İngilizce sanal sınıf eğitimlerinde Dünya lideridir.
Etkin ve Hızlı Berlitz Metodu®Berlitz Metodu® kullanılan sanal sınıflarda İngilizce konuşma ve dinlemeyi temel alan gerçek hayat senaryoları üzerine eğitim verilir. Bu yetiler İngilizce okuma ve yazma ile desteklenir. Bu metodu geliştiren ve ilk uygulayan Berlitz'dir.
Seviyelerİngilizce seviyeniz Berlitz’in bütün Dünya’da ortak kullandığı testler sayesinde yüksek doğruluk ile belirlenir ve size en uygun seviyeden eğitimlere başlamanız garanti altına alınır. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca dillerinde online seviye belirme testimizi ücretsiz yapabilir ve sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz

İngilizce Seviyenizi Öğrenin

Berlitz Metodu® kullanılan sanal sınıflarda öğrencilerin İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamını eş güdümlü olarak gelişmesi ve İngilizcenin doğru, etkin ve akıcı konuşulması hedeflenir.

Ana dili İngilizce olan ve sanal sınıf eğitimlerinde deneyimli profesyonel yabancı öğretmenler ve başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ile hızlı ve etkili şekilde sıfırdan İngilizce öğrenebilirsiniz.

Native ÖğretmenlerBerlitz sanal sınıf İngilizce öğretmenleri yalnızca anadilinde eğitim veren, Berlitz Metodu® ‘nun uygulanması alanında özel eğitim almış ve sanal sınıf eğitimlerinde deneyimli öğretmenlerden seçilir. İngilizce sanal sınıf derslerine sadece ana dili İngilizce olan öğretmenler girmektedir.
İngilizce Ders Materyalleriİngilizce gramer kitapları ile İngilizce konuşma odaklı eğitim alamazsınız. Berlitz sanal sınıf eğitimlerinde konuşma odaklı orijinal Berlitz İngilizce kitaplarının dijital versiyonlarına sahip olursunuz. Sanal sınıfta kullanacağınız dijital kitapların yanında sınıf dışı çalışmalarınızı desteklemek için Berlitz online İngilizce dil kaynakları kullanımınıza açılır.
Eğitim Döngüsüİngilizce eğitimine yapılmış olan yatırımın geri dönüşü (ROI) konusunda net ve eksiksiz bilgi ve belgelendirme Berlitz Eğitim Değerlendirme Sisteminin hedefidir. İngilizce eğitimi sürecinde öğrenme konusunda kaydedilen gelişim ile ilgili düzenli değerlendirme, gerek bireysel gerek kurumsal eğitimlerde her bir katılımcının performansı hakkında yüksek doğrulukta özet sunar.
Yüksek StandartlarBerlitz sanal sınıf İngilizce eğitimleri bütün Dünya'da merkezi olarak Berlitz Globalin kontrolünde verilir ve Berlitz Globalin yüksek kalite garantisi altındadır.

İşinize Yarayan İş İngilizcesi

Berlitz sanal sınıf İngilizce eğitimlerinde isterseniz iş İngilizcesi öğrenirsiniz. Berlitz'in çok uluslu firmalar ile ortak geliştirdiği iş İngilizcesi eğitimleri satış, pazarlama, insan kaynakları, finans, planlama, toplantı yönetimi gibi günümüz iş dünyası için gerekli olan yeteneklerin başarılı bir sentezini sunar.

Başvuru Formu

Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu kullanarak talep gönderebilirsiniz.

 
 

Dünya’nın En İyi İngilizce Derslerine İstediğin Yerden İstediğin Zaman Ulaş

İngiliz haber ajansı BBC’nin 20 Mart 2017 tarihli “Sadece İngilizce kullanan çok uluslu şirketler” başlıklı makalesinde birçok çok uluslu firmanın şirket için iletişimde sadece İngilizce dilini kullandığı ifade edilmektedir. Bu firmalar arasında Fransa merkezli Sodexo, Japonya merkezli Honda, Nissan ve Yokohama,  Alman devi Siemens, İtalya merkezli ITT firmaları örnek olarak verilmektedir.

Bu firmalarda çalışmak veya iş ortaklığı yapabilmek için İngilizce konuşmanız gerekmektedir. İngilizce bilmeniz, kişisel gelişimiz, kariyeriniz, yeni bir iş bularak veya terfi alarak daha yüksek maaşlar kazanabilmeniz içinde mutlaka gereklidir.

Yüksek standartta hayat kalitesine ulaşılması için öğrenilmesi mecburi olan bu dili, Berlitz sanal sınıf İngilizce özel derslerinde, başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ve ana dili İngilizce olan Berlitz öğretmenleri ile hızlı ve etkili şekilde sıfırdan öğrenebilirsiniz.

Berlitz canlı sanal sınıflarda özel İngilizce derslerinizi isterseniz iş İngilizcesi modüllerimiz ile özelleştirebilir, böylece mesleğinize ve hedeflerinize uygun dil eğitimi alabilirsiniz.