Canlı Sanal Sınıflarda Fransızca Kursu ve Konuşma Sınıfları

Sanal Sınıflarda Fransızca Kursu
Yabancı Öğretmenlerle

Neden Berlitz Canlı Sanal Sınıflarda Fransızca Kursu?

En iyi Fransızca eğitimini artık evinizin konforunda alabilirsiniz. Ana dili Fransızca olan yabancı öğretmenler ile Fransızcayı istediğiniz yerden canlı sanal sınıflarda konuşarak öğrenin.

Berlitz Dil Okullarının yüz yüze Fransızca kurslarıyla aynı kalitede ve standartta konuşma odaklı Fransızca eğitimini özel ders formatında ve yabancı öğretmenler ile istediğiniz yerden canlı sanal sınıf ortamında alabilirsiniz. Özel Fransızca dersleri bire bir Skype veya Berlitz’in global olarak kullandığı özel bir sanal sınıf platformu üzerinden verilmektedir.

Global Deneyim

Berlitz ismi Dünyada yüksek kaliteli sanal sınıf Fransızca eğitimi ile eş anlamlıdır. Dünya Sağlık Örgütü, Abbott, AIRBUS, BAT, BOSCH, Coca-Cola, DANONE, Google, Shell gibi Dünyanın önde gelen kuruluşları uzun yıllardır Berlitz ile çalışmakta ve çalışanlarına Berlitz’in sanal sınıf Fransızca kurslarını önermekte ve tavsiye etmektedir.

Dünyanın En Büyük ve En İyi Dil Okulu

Berlitz 142 yıllık tecrübesi ve 72 ülkedeki global eğitimleri ile sanal sınıf Fransızca kurslarında Dünyanın en başarılı ve en iyi kursudur.

Etkin ve Hızlı Berlitz Metodu®

Bütün eğitimlerimizde olduğu gibi sanal sınıf Fransızca kurslarımızda Berlitz Metodu® kullanılır. Berlitz Metodu®gerçek hayat senaryoları üzerine kuruludur, Fransızca konuşma, dinlemeyi, okuma ve yazma yeteneklerini eş güdümlü geliştirir. Bu metodu ilk bulan ve online olarak en iyi uygulayan Berlitz Dil Okullarıdır.

Fransızca Seviyeler

Fransızca seviyeniz Berlitz Dil Okullarının bütün Dünya’da 72 ülkede ortak kullandığı testler sayesinde yüksek doğruluk ile belirlenir ve en uygun seviyeden sanal sınıf Fransızca derslerinize başlamanız garanti altına alınır. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca dillerinde online seviye belirme testimizi ücretsiz yapabilir ve sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz

Berlitz Metodu®, öğrencilerin Fransızca okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamını eş güdümlü olarak gelişmesini ve Fransızcanın doğru, etkin ve akıcı konuşulabilmesini sağlar. Özel Fransızca öğretmeniniz sanal sınıf derslerinizde maksimum Fransızca konuşma pratiği yapmanızı sağlayacaktır.

Ana dili Fransızca olan profesyonel yabancı öğretmenler ve başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ile sanal sınıf Fransızca derslerinizde hızlı ve etkili şekilde sıfırdan Fransızca öğreneceksiniz.

Yabancı Öğretmenler

Berlitz öğretmenleri anadilinde eğitim veren yabancı öğretmenlerden seçilir. Sanal sınıf Fransızca kurslarına ana dili Fransızca olan yabancı öğretmenler girmektedir.

 

Fransızca Dijital Kitapları

Fransızca gramer kitapları ile konuşma odaklı Fransızca eğitimi alamazsınız. Sanal sınıf Fransızca derslerinizde konuşma odaklı orijinal Berlitz dijital kitapları kullanılır. Sanal sınıfta özel öğretmeniniz ile birlikte kullanacağınız dijital Fransızca kitapların yanında çalışmalarınızı desteklemek ve Fransızca gelişiminizi garanti etmek için Berlitz online yabancı dil kaynakları kullanımınıza açılır.


 

Fransızca Eğitim Döngüsü

Sanal sınıf Fransızca kursuna yaptığınız yatırımın geri dönüşü (ROI) konusunda net ve eksiksiz bilgilendirme Berlitz Eğitim Değerlendirme Sisteminin hedefidir. Sanal sınıf Fransızca kursunda kaydedilen gelişim ile ilgili düzenli değerlendirme, gerek bireysel gerek kurumsal eğitimlerde her bir katılımcının Fransızca kursunda gösterdiği performans hakkında yüksek doğrulukta özet sunar.

 

Yüksek Standartta Fransızca Kursu

Berlitz Dil Okullarının bütün Dünya’da başarı ile verdiği sanal sınıf Fransızca derslerini artık Türkiye’de evinizin konforunda alabilirsiniz.

Dünya Devlerinin Tercihi

Sanal sınıf ortamında yapılan yabancı dil kurslarımızın yüz yüze derslerden tek farkı evinizin rahatlığında olmasıdır. Öğretmeninizi bilgisayarda görecek ve Berlitz Metodu kullanarak konuşarak yabancı dili öğreneceksiniz. Bu sistemi Berlitz uzun yıllardan beri kullanmaktadır ve Dünya Sağlık Örgütü, AIRBUS, BAT, Coca-Cola, DANONE, Google, IBM, MasterCard ve SHELL gibi Dünyanın önde gelen kuruluşları bütün çalışanlarına Berlitz uzaktan yabancı dil eğitimini kullanmaktadır.

Çocuklar için Online Fransızca Kursu

Çocuğunuzun Fransızca eğitiminde Berlitz Dil Okullarının yüz yüze veya online eğitimlerinden faydalanabilirsiniz. Çocuğunuz yabancı dil eğitimini online olarak alabilir ve evinizin konforunda en iyi Fransızca eğitimine nerede olursanız olun ulaşabilirsiniz.

Çocuklar İçin Online Fransızca Kursu

Canlı Sanal Sınıflarda Fransızca Kursu Fiyatları

Online Fransızca Kursu

1 seviye yabancı öğretmen ile bire bir özel ders 9.990 TL yerine
8,000
 • Bir seviye egitim
 • Ana dili Fransizca olan yabanci ogretmenler
 • 40 adet bire bir ozel ders
 • Size ozel atanan tek bir ogretmen ile duzenli takip
 • Dunyanin en iyi online yabanci dil kursu

Online Fransızca Kursu

1 seviye özel ders ve 6 ay canlı konuşma sınıfları ile 10.780 TL yerine
8,450
 • Bir seviye egitim
 • Ana dili Fransizca olan yabanci ogretmenler
 • 40 adet bire bir ozel ders
 • Size ozel atanan tek bir ogretmen ile duzenli takip
 • Dunyanin en iyi online yabanci dil kursu
 • 6 ay boyunca haftada 10 saat online canli konusma sinifi
 • 6 ay boyunca haftada 20 saat online canli kocluk ve destek

Online Fransızca Kursu

1 seviye özel ders ve 12 ay canlı konuşma sınıfları ile 11.130 TL yerine
8,790
 • Bir seviye egitim
 • Ana dili Fransizca olan yabanci ogretmenler
 • 40 adet bire bir ozel ders
 • Size ozel atanan tek bir ogretmen ile duzenli takip
 • Dunyanin en iyi online yabanci dil kursu
 • 6 ay boyunca haftada 10 saat online canli konusma sinifi
 • 12 ay boyunca haftada 20 saat online canli kocluk ve destek

En İyi Online Fransızca Kursunu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Online Dil kursunun eğitim sistemi nasıldır öğrenin.

İyi bir online dil kursunun sistemli, planlı ve metodik eğitim vermesi gerekir. Hangi derste hangi konunun işleneceği, ders sonunda öğrencilerin hangi yabancı dil konuşma hedefine ulaşacağı belli olmalıdır.

Yabancı dil öğrenmek vakit alan, planlı ve disiplinli olmayı gerektiren bir süreçtir. Planlı ve programlı gitmeyen, sürekli öğretmen değiştiren, bir gün farklı sistem diğer gün farklı sistem uygulamak sürekli müfredat değiştirmek öğrencilerin yabancı dil gelişimini engeller.

Bu nedenle iyi bir online dil kursunda tutarlı ve başarısı kanıtlanmış bir programın uygulanması, öğretmen değişikliklerinin olmaması ve derslerin belli bir planda işlenmesi öğrencilerin gelişimi için çok önemlidir.

Berlitz 142 yıllık tecrübesi ile sistematik, planlı ve metodik eğitimleri ile öğrencilerin İngilizce konuşma hedeflerine ulaşmada Dünyanın en iyi ve başarılı dil okuludur.

Online dil kursu öğretmenlerinin yabancı mı sorun.

Yabancı dili öğrenmenin en etkili yolunun yurt dışına çıkmak olduğunu duymuşsunuzdur. Özellikle yurt dışında yabancı dilin daha hızlı gelişmesinin nedeni yabancı kişilerle konuşmak zorunda olmanızdır.

Benzer şekilde online dil kursunun öğretmenlerinin de yabancı olması daha hızlı ve daha doğru yabancı dili öğrenmenizi sağlar.

Yabancı dil kursu seçerken çok dikkatli olmalısınız. Bazı dil okullarında eğitim kadrolarının tamamen “yabancı” olduğu söylense bile öğrenmek istediğiniz dili ana dil olarak konuşan öğretmenler yerine o dili sonradan öğrenmiş farklı milletlerden öğretmenler çalışabilmektedir. Kendinize şunu sorun: Yabancı dili sonradan öğrenmiş birinden ne kadar öğrenebilirsiniz?

Konuşma odaklı online dil kurslarını seçin

Bazı online dil kursları İngilizce gramer, dil bilgisi ve kelime ezberleme üzerine yoğunlaşırlar. Bunun nedeni bu tarz online dil okullarında yabancı öğretmenlerin olmaması ve bu öğretmenlerin yabancı dili konuşma konusunda yetersiz olmalarıdır.

Yabancı dilde gramer, teorik bilgi ve kuralları öğrenmek o dili konuşmak manasına gelmez.

Online dil kursunu seçerken dil kursunun eğitim programına ve metoduna bakın. Online dil kursunda konuşma odaklı mı yoksa gramer ağırlıklı mı eğitim veriliyor öğrenin.

Konuşma ve dinlemenin öncelikli olduğu bir online dil kursu aramalısınız ve en iyi konuşma odaklı online dil kursu için yabancı öğretmenlerin olduğu bir kursu seçmelisiniz.

Konuşma odaklı Berlitz Metodu 142 yıllık deneyimle geliştirilmiştir. Berlitz online dil eğitimlerinde aynı standartta, aynı kalitede konuşma odaklı yabancı dil eğitimi verilmektedir.

İyi bir online dil kursunda öğretmen kalitesi kadar online derslerde kullanılan  materyallerin ve dijital kitaplarında kalitesi son derece önemlidir.

Birçok online dil kursu, piyasada herkesin bulacağı gramer kitaplarını ders kitabı olarak kullanmaktadır. Fakat gramer kitapları ile konuşma odaklı yabancı dil eğitimi alamazsınız.

Bazı dil okulları ise öğretmenlerin kendi notlarını ve fotokopilerini online ders materyali olarak kullanmaktadır. Bu durum standardizasyonu bozmakta, öğretmenden öğretmene eğitim kalitesini değiştirmektedir.

Online dil kurslarında kullanılan kitap ve materyallerin kalitesi öğretmenlerin öğrencilere verebileceklerini direk etkilemektedir. Yetersiz yabancı dil kaynakları ile çalışan iyi bir öğretmenin öğrencilere verebileceği sınırlanmakta, sonuç olarak online dil kursunun genel kalitesi olumsuz etkilenmektedir.

Derslerde kullanılan online materyal ve dijital kitapların haricinde öğrencilerin kendi kendilerine çalışacakları online kaynaklara erişiminin olması online dil kursundan alınacak verimin en yüksek seviyede olmasını sağlayacaktır.

Online dil kursunda ne tip ek online kaynaklar olduğunu, bu kaynakların ders içi kullanılan dijital kitaplarla bağlantılı ve birbirini tamamlayıcı olup olmadığını araştırın.

Berlitz, Dünyada 72 ülkede  aynı materyal, dijital kitap ve online kaynaklar ile online dil eğitimi vermektedir. Yani Almanya'da bulunan ve Berlitz online İngilizce kursunu alan bir kişi ile aynı kaynaklara sahip olur ve aynı yüksek kaliteli eğitimi alırsınız.

En iyi online dil kursları belli bir tecrübeye sahiptir

Kaliteli hizmet veren firmalar her alanda belli bir tecrübeye sahiptir. Online dil kursu seçiminde de tecrübe önemli seçim kriterlerinden biridir.

Global olmayan online dil okullarının yaşadığı en büyük problem yabancı dil eğitiminde dünyadaki gelişmelerin gerisinde kalmaları, eğitim kalitelerini yükseltememeleri ve nihayetinde online eğitim bile olsa teorik bilgi veren klasik dil kursu gibi hareket etmeleridir.

Hangi Online Dil Kursunu Seçmeliyim?

Online dil kursu seçimi yaparken global bir dil okulundan eğitim almanız birçok konuda endişelerinizi ortadan kaldıracaktır.

Berlitz, 142 yılık 72 ülkede İngilizce eğitimi veren global bir dil okuludur. Berlitz Dil Okullarının online eğitimleri bütün Dünyada aynı standartta, aynı kalitede, aynı materyaller ve yabancı öğretmenler ile verilmektedir. İster Almanya, ister Fransa isterse Türkiye'de yabancı dil eğitimi alın, her zaman yüksek standartta konuşma odaklı online yabancı dil eğitimi alırsınız.

Online dil kursunda sınıf mevcudunun kaç kişi olduğunu öğrenin

Online eğitim veren birçok kurs, çok kalabalık sınıflarda eğitim vermeye çalışmaktadır.

Unutmayın ki konuşma odaklı yabancı dil eğitimi, online veya yüz yüze fark etmez, kalabalık sınıflarda verilemez. Sınıf mevcudu ne kadar artarsa size düşen konuşma pratiği imkanı o kadar azalacaktır.

Berlitz dil okulunda maksimum sınıf mevcudu 10 kişi, ortalama sınıf mevcudu 6-7 kişidir. Böylece sınıftaki her bir öğrencinin maksimum İngilizce konuşma pratiği yapma imkanı sağlanmaktadır. Bu kural online eğitimler içinde geçerlidir.

Online dil kurslarıyla görüşmeden önce kendi seviyenizi ölçebileceğiniz online testler bulunmaktadır.

Berlitz Dil Okullarının bütün dünyada ortak kullandığı online yabancı dil seviye belirleme testini bu amaç için kullanabilirsiniz. Yabancı dil seviye belirleme testi sonucu size test sonunda mail olarak bildirilmektedir. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca dilleri için seviye belirleme testine başlamak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Yabancı Dil Online Seviye Belirleme Testi

Berlitz online yabancı dil seviye belirleme testi ile okuma, yazma, dinleme konularında seviyenizi yüksek doğrulukla ölçebiliyoruz.

Yabancı dil konuşma testi için ise sizi şubemize davet etmemiz veya telefonda konuşma testi yapmamız gerekmektedir.

Yabancı dil konuşma testi global olarak 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde aynı standartta yapılmaktadır. Böylece dünyadaki hangi Berlitz şubesine giderseniz gidin yabancı dil seviyeniz aynı standartta yüksek doğrulukta ölçülmektedir.

Online yabancı dil öğrenmede nitelik nicelikten önemlidir

Bazı online dil kursları bir kurda yüzlerce ders saati eğitim vaat etmektedir.

Bu kadar uzun online yabancı dil eğitimine gerçekten ihtiyacınız var mı kendinize sorun.

Örneğin üniversitede veya lisede İngilizce hazırlık sınıfı okuyan bir öğrenci günde 8 saat, haftada 40 saat ve bir eğitim yılında yaklaşık 1.500 saat İngilizce dersi görür. Sonuç ise yine aynıdır: Yabancı dili anlıyoruz ama konuşamıyoruz.

İyi bir online dil kursunda uzun uzun ders anlatmasına gerek yoktur. Önemli olan online yabancı dil dersinin nasıl yapıldığı, ders hedeflerine ulaşılıp ulaşılmadığıdır.

Berlitz Dil Okulları , global tecrübesi ve başarısı kanıtlanmış etkin ve hızlı Berlitz Metodu® ile 142 yıldır online eğitimlerle öğrencilerinin yabancı dil konuşmasını sağlamaktadır.

İşinize Yarayan Fransızca

 

Bütün Türkiye

Sanal Sınıf Fransızca derslerinizi istediğiniz yerden bütün Türkiye’den alabilirsiniz.

 

En İyi Sanal Sınıf Fransızca Kursuna Kolaca Ulaşın

Sanal sınıf Fransızca kursuna ulaşmanız için internet, kamera ve mikrofonunuzun olması yeterlidir. Bilgisayarınızdan, tabletinizden ve cep telefonunuzdan sanal sınıf Fransızca kursunu alabilirsiniz. Derslerinizi bire bir Skype dersleri olarak veya Berlitz’in global olarak kullandığı özel bir platform üzerinden yine bire bir özel ders formatında alabilirsiniz.

Dünyanın En İyi Sanal Sınıf Fransızca Kursu Türkiye’de

Dünyanın önde gelen çok uluslu şirketleri yabancı dil eğitim projelerinde global olarak Berlitz ile çalışmaktadır. Şirket çalışanları yorumlarında Berlitz’i en iyi sanal sınıf Fransızca kursu olarak ifade ederek, Berlitz dil kurslarını önermekte ve tavsiye etmektedir.

Mustafa Kemal Atatürk’ün Berlitz İstanbul dil okuluna 4 Ocak 1930 tarihinde dil eğitiminde gösterilen başarılardan dolayı gönderdiği teşekkür mektubu, Berlitz’in en iyi dil okulu olduğunun tasdikidir.

Amerika Birleşik Devletleri yurt dışında görev yapan sivil ve askeri personelinin (büyük elçilik, konsolosluk, askeri ataşelik gibi) yabancı dil eğitimleri için bütün Dünyada Berlitz Dil Okulları ile çalışmaktadır. ABD ve Berlitz arasında imzalanan sözleşmeye ve yabancı dil kursu fiyatlarına ulaşmak için Berlitz Global sitesini ziyaret edebilirsiniz..

Berlitz Sanal Sınıf Fransızca Kursunun Farklılıkları

Berlitz sanal sınıf Fransızca kursunu sizin için ideal bir seçenek haline getiren birçok sebep bulunmaktadır. Bunların en önemlilerinden biri Fransızca dilini konuşabilmenin kendisidir!

Aktif Fransızca konuşmayı teşvik eden, başarısı kanıtlanmış ve sürekli geliştirilmekte olan Berlitz Metodu® ve yabancı öğretmeniniz sayesinde sanal sınıf Fransızca derslerinde aktif Fransızca konuşarak, Fransızcada hızlı ve başarılı bir gelişim sağlarsınız.

Aktif Fransızca konuşma

Anadili Fransızca olan yabancı öğretmenler

Profesyonel eğitim kadrosu

Vaka ve konu bazlı Fransızca dersleri

Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi

Hızlı ve sürekli gelişim

Bire Bir Özel Sanal Sınıf Fransızca Kursu Başvuru Formu

Bire bir özel sanal sınıf Fransızca Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.

 


Basvuru Formu
Item added to cart.
0 items -  0.00