Neden Berlitz Sanal Sınıf Özel Fransızca Kursu?

Dünyanın En İyi Fransızca Kursu Siz Neredeyseniz Orada

En iyi Fransızca kursu için yurt dışına çıkmanıza gerek yok! Ana dili Fransızca olan profesyonel ve deneyimli öğretmenler ile Fransızcayı sanal sınıflarda istediğiniz yerden konuşarak öğrenin.

Berlitz Globalin merkezi olarak verdiği sanal sınıf eğitimleri ile ana dili Fransızca olan öğretmenlere ve Dünya'nın en iyi Fransızca kursuna İnternet olan her yerden kolayca ulaşabilirsiniz.

Global DeneyimBerlitz ismi Dünyada yüksek kaliteli Fransızca eğitimi ile eş anlamlıdır. Dünya’nın önde gelen lider firmalarının çoğu uzun yıllardır Berlitz sanal sınıflarında Fransızca dersleri almakta ve Berlitz sanal sınıflarını tavsiye etmektedir.
Dünyanın En İyi Fransızca Sanal Sınıf EğitimiBerlitz Dünya’nın en büyük ve en iyi dil okulu olarak Fransızca sanal sınıf eğitimlerinde Dünya lideridir.
Etkin ve Hızlı Berlitz Metodu®Berlitz Metodu® kullanılan sanal sınıflarda Fransızca konuşma ve dinlemeyi temel alan gerçek hayat senaryoları üzerine eğitim verilir. Bu yetiler Fransızca okuma ve yazma ile desteklenir. Bu metodu geliştiren ve ilk uygulayan Berlitz'dir.
SeviyelerFransızca seviyeniz Berlitz’in bütün Dünya’da ortak kullandığı testler sayesinde yüksek doğruluk ile belirlenir ve size en uygun seviyeden eğitimlere başlamanız garanti altına alınır. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca dillerinde online seviye belirme testimizi ücretsiz yapabilir ve sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz

Fransızca Seviyenizi Öğrenin

Berlitz Metodu® kullanılan sanal sınıflarda öğrencilerin Fransızca okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamını eş güdümlü olarak gelişmesi ve Fransızcanın doğru, etkin ve akıcı konuşulması hedeflenir.

Ana dili Fransızca olan ve sanal sınıf eğitimlerinde deneyimli profesyonel yabancı öğretmenler ve başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ile hızlı ve etkili şekilde sıfırdan Fransızca öğrenebilirsiniz.

Native ÖğretmenlerBerlitz sanal sınıf Fransızca öğretmenleri yalnızca anadilinde eğitim veren, Berlitz Metodu® ‘nun uygulanması alanında özel eğitim almış ve sanal sınıf eğitimlerinde deneyimli öğretmenlerden seçilir. Fransızca sanal sınıf derslerine sadece ana dili Fransızca olan öğretmenler girmektedir.
Fransızca Ders MateryalleriFransızca gramer kitapları ile Fransızca konuşma odaklı eğitim alamazsınız. Berlitz sanal sınıf eğitimlerinde konuşma odaklı orijinal Berlitz Fransızca kitaplarının dijital versiyonlarına sahip olursunuz. Sanal sınıfta kullanacağınız dijital kitapların yanında sınıf dışı çalışmalarınızı desteklemek için Berlitz online Fransızca dil kaynakları kullanımınıza açılır.
Eğitim DöngüsüFransızca eğitimine yapılmış olan yatırımın geri dönüşü (ROI) konusunda net ve eksiksiz bilgi ve belgelendirme Berlitz Eğitim Değerlendirme Sisteminin hedefidir. Fransızca eğitimi sürecinde öğrenme konusunda kaydedilen gelişim ile ilgili düzenli değerlendirme, gerek bireysel gerek kurumsal eğitimlerde her bir katılımcının performansı hakkında yüksek doğrulukta özet sunar.
Yüksek StandartlarBerlitz sanal sınıf Fransızca eğitimleri bütün Dünya'da merkezi olarak Berlitz Globalin kontrolünde verilir ve Berlitz Globalin yüksek kalite garantisi altındadır.

Başvuru Formu

Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu kullanarak talep gönderebilirsiniz.

 
 

Dünya’nın En İyi Fransızca Derslerine İstediğin Yerden İstediğin Zaman Ulaş

Fransızca Dünyada en çok konuşulan diller arasındadır. İkinci bir dil öğrenmek isteyenler için Fransızca önemli ve geçerli bir seçenektir. Fransızca siyaset ve diplomaside İngilizce ile birlikte neredeyse eşit ağırlığa sahiptir. Öyle ki Avrupa Birliği, NATO, Birleşmiş Milletler ve daha birçok uluslararası kuruluşun İngilizce ile birlikte resmi dilidir.

Fransızca, Fransa, Kanada, Belçika, İsviçre, Lüksemburg, Monako ve Afrika olmak üzere 29 ülkede resmi dil olarak konuşulmaktadır.

Özellikle Fransız iş ortakları ile ilişkilerini geliştirmek isteyen, Fransız firmalarında çalışmak isteyen, Fransa’da yüksek lisans programlarından kabul almak isteyen, Afrika bölgesine ihracat yapmak veya arttırmak isteyen kişilerin Fransızca konuşması büyük avantajlar sağlayacaktır.

Berlitz canlı sanal sınıf Fransızca kursunda, başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ve ana dili Fransızca olan Berlitz öğretmenleri ile özel ders formatında hızlı ve etkili şekilde Fransızcanızı geliştirebilir veya sıfırdan öğrenebilirsiniz.