Neden Berlitz Sanal Sınıf Özel Almanca Kursu?

Dünyanın En İyi Almanca Kursu Siz Neredeyseniz Orada

En iyi Almanca kursu için yurt dışına çıkmanıza gerek yok! Ana dili Almanca olan profesyonel ve deneyimli öğretmenler ile Almancayı sanal sınıflarda istediğiniz yerden konuşarak öğrenin.

Berlitz Globalin merkezi olarak verdiği sanal sınıf eğitimleri ile ana dili Almanca olan öğretmenlere ve Dünya'nın en iyi Almanca kursuna İnternet olan her yerden kolayca ulaşabilirsiniz.

Global DeneyimBerlitz ismi Dünyada yüksek kaliteli Almanca eğitimi ile eş anlamlıdır. Dünya’nın önde gelen lider firmalarının çoğu uzun yıllardır Berlitz sanal sınıflarından yaralanmakta ve Berlitz sanal sınıflarını tavsiye etmektedir.
Dünyanın En İyi Almanca Sanal Sınıf EğitimiBerlitz Dünya’nın en büyük ve en iyi dil okulu olarak Almanca sanal sınıf eğitimlerinde Dünya lideridir.
Etkin ve Hızlı Berlitz Metodu®Berlitz Metodu® kullanılan sanal sınıflarda Almanca konuşma ve dinlemeyi temel alan gerçek hayat senaryoları üzerine eğitim verilir. Bu yetiler Almanca okuma ve yazma ile desteklenir. Bu metodu geliştiren ve ilk uygulayan Berlitz'dir.
SeviyelerAlmanca seviyeniz Berlitz’in bütün Dünya’da ortak kullandığı testler sayesinde yüksek doğruluk ile belirlenir ve size en uygun seviyeden eğitimlere başlamanız garanti altına alınır. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca dillerinde online seviye belirme testimizi ücretsiz yapabilir ve sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz

Almanca Seviyenizi Öğrenin

Berlitz Metodu® kullanılan sanal sınıflarda öğrencilerin Almanca okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamını eş güdümlü olarak gelişmesi ve Almancanın doğru, etkin ve akıcı konuşulması hedeflenir.

Ana dili Almanca olan ve sanal sınıf eğitimlerinde deneyimli profesyonel yabancı öğretmenler ve başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ile hızlı ve etkili şekilde sıfırdan Almanca öğrenebilirsiniz.

Native ÖğretmenlerBerlitz sanal sınıf Almanca öğretmenleri yalnızca anadilinde eğitim veren, Berlitz Metodu® ‘nun uygulanması alanında özel eğitim almış ve sanal sınıf eğitimlerinde deneyimli öğretmenlerden seçilir. Almanca sanal sınıf derslerine sadece ana dili Almanca olan öğretmenler girmektedir.
Almanca Ders MateryalleriAlmanca gramer kitapları ile Almanca konuşma odaklı eğitim alamazsınız. Berlitz sanal sınıf eğitimlerinde konuşma odaklı orijinal Berlitz Almanca kitaplarının dijital versiyonlarına sahip olursunuz. Sanal sınıfta kullanacağınız dijital kitapların yanında sınıf dışı çalışmalarınızı desteklemek için Berlitz online Almanca dil kaynakları kullanımınıza açılır.
Eğitim DöngüsüAlmanca eğitimine yapılmış olan yatırımın geri dönüşü (ROI) konusunda net ve eksiksiz bilgi ve belgelendirme Berlitz Eğitim Değerlendirme Sisteminin hedefidir. Almanca eğitimi sürecinde öğrenme konusunda kaydedilen gelişim ile ilgili düzenli değerlendirme, gerek bireysel gerek kurumsal eğitimlerde her bir katılımcının performansı hakkında yüksek doğrulukta özet sunar.
Yüksek StandartlarBerlitz sanal sınıf Almanca eğitimleri bütün Dünya'da merkezi olarak Berlitz Globalin kontrolünde verilir ve Berlitz Globalin yüksek kalite garantisi altındadır.

Başvuru Formu

Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu kullanarak talep gönderebilirsiniz.

 
 

Dünya’nın En İyi Almanca Derslerine İstediğin Yerden İstediğin Zaman Ulaş

Almanya mühendislik ve teknoloji alanında Dünyanın lider ülkesidir. Almanya ekonomisi Avrupa Birliğinin en büyük, Dünyanın ise dördüncü büyük ekonomisidir. Türkiye’nin dış ticaretinin büyük bir bölümü Almanya ile yapılmaktadır. Birçok Alman çok uluslu firmanın Türkiye’de direk yatırımları ve üretim tesisleri bulunmaktadır.

Avrupa Birliğinde en çok konuşulan dil Almancadır ve Almanya harici Avusturya, Lüksemburg, Lihtenştayn, Belçika ve daha birçok yerde Almanca resmi dil olarak kullanılmaktadır.

Özellikle Alman iş ortakları olan, çok uluslu Alman firmalarında çalışmak isteyen veya Almanca konuşulan ülkelerde yaşamak isteyen kişilerin Almanca konuşmaları kendilerine avantaj sağlayacaktır.

Alman hükumeti yabancı öğrenciler için yüksek öğretim, mastır ve doktora imkanları sağlamaktadır. Mühendislik ve tıp gibi branşlarda Alman üniversitelerinden kabul almanın yolu Almanca bilmekten geçmektedir.

Berlitz sanal sınıf Almanca özel derslerinde, başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ve ana dili Almanca olan Berlitz öğretmenleri ile hızlı ve etkili şekilde sıfırdan öğrenebilirsiniz.

Berlitz canlı sanal sınıflarda bire bir özel Almanca derslerinizi isterseniz iş Almancası modüllerimiz ile özelleştirebilir, böylece mesleğinize ve hedeflerinize uygun dil eğitimi alabilirsiniz.