İstediğin Dili İstediğin Yerden İstediğin Zaman Öğren

Bilgisayarınızın veya mobil cihazınızın Internet tarayıcısını kullanarak farklı mekanlardan ve dilediğiniz zaman ana dili İngilizce olan öğretmeninizle canlı sanal sınıf derslerinizi yapabilirsiniz.

Yabancı dil öğrenmek istenen fakat yoğun programından dolayı vakit bulamayan, sık seyahat eden, dil okuluna gitmek için trafikte vakit kaybetmek istemeyen bireyler için en iyi yabancı dil eğitim sistemi olan Berlitz canlı sanal sınıfları (Berlitz Virtual Classroom) ile istediğiniz yerden istediğiniz zaman istediğiniz dili öğrenebilirsiniz.

Canlı Sanal Sınıf Eğitimi Alan Bir Adam
Berlitz Sanal Sınıf Öğretmenleri

Berlitz canlı sanal sınıfları, Berlitz Global tarafından yönetilen, Berlitz Globalin ana dili İngilizce olan öğretmenleri tarafından verilen ve Berlitz Globalin garantisi altında olan yabancı dil eğitim sistemidir.

Berlitz canlı sanal sınıfları bireyler için özel ders formatında yapılır. Kurumlar için grup dersleri seçeneği mevcuttur. Kurumsal sanal sınıf çözümlerimiz ile ilgileniyorsanız lütfen tıklayınız.

Canlı Sanal Sınıf Özel Ders
Berlitz Sanal Sınıf Farklılıklar

Internet tabanlı diğer programlardan farklı olarak Berlitz canlı sanal sınıflarında bütün derslerinizi ana dili İngilizce olan ve size atanan tek bir Berlitz öğretmeni ile yaparsınız. Tek bir öğretmen ile belli bir plan üzerinde çalışarak daha iyi ve sürekli gelişim sağlarsınız. Öğretmeniniz güçlü ve zayıf yönlerinizi bileceğinden yaptığınız dersleri öğrenme sitilinize ve hedeflerinize uygun olarak yönlendirecektir. Diğer online dil eğitim programlarındaki gibi öğretmenlerin uygun olarak vaktini takip etme, rezervasyon yapmaya (yapamama) çalışma gibi bir endişeniz Berlitz canlı sınıflarında olmaz. Berlitz canlı sanal sınıfları Dünya üzerindeki en iyi ve en Premium yabancı dil kursudur.

Zamanı değerli olan ve nerede olurlarsa olsunlar Berlitz kalitesiyle ders almak isteyen bireyler için en ideal çözümdür.

İstediği Yerden Online İngilizce Dersi Alan Bir Kadın

Berlitz canlı sanal sınıfların özel ders seçeneği ile uygun olduğunuz gün ve saatte ve dilediğiniz yerden yabancı dil eğitimi alabilirsiniz. Diğer bilgisayar tabanlı eğitim programlarının aksine BVC eğitimleri canlı olarak yapılır. Öğrenciler Berlitz Metodu® ile eğitmenleriyle etkileşim içindedir. Tüm eğitimler alanında yetkin ve uzaktan eğitim konusunda özel eğitimli, ana dili hedef diliniz olan “native” öğretmenler tarafından Berlitz Metodu® kullanılarak verilir. Seviye bazlı ilerleyen Berlitz canlı sanal sınıf eğitimlerinde bütün bir seviyeyi ana dili İngilizce olan tek bir Berlitz öğretmeni ile tamamlarsınız.

Bilgisayarınızın veya mobil cihazınızın Internet tarayıcısını kullanarak farklı mekanlardan ve dilediğiniz zaman ana dili İngilizce olan öğretmeninizle canlı sanal sınıf derslerinizi yapabilirsiniz.

Internet Tarayıcısından Sanal Sınıf Dersi Almak

Berlitz canlı sanal sınıflarında başta İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce olmak üzere dilediğiniz dilde eğitim alabilirsiniz.

Canlı Sanal Sınıflarda Özel İngilizce Dersi
Canlı Sanal Sınıflarda Özel Almanca Dersi
Canlı Sanal Sınıflarda Özel Fransızca Dersi
Canlı Sanal Sınıflarda Özel İtalyanca Dersi
Canlı Sanal Sınıflarda Özel İspanyolca Dersi
Canlı Sanal Sınıflarda Özel Portekizce Dersi

Berlitz Globalin garantisinde belirli Berlitz merkezleri tarafından verilen canlı sanal sınıf eğitimlerini başta İngilizce olmak üzere Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Çince gibi farklı dilleri öğrenmek için Dünyanın önde gelen firmaları ve bu firmaların çalışanları uzun yıllardır başarı ile kullanmaktadır.

Global referanslarımızdan bazıları alfabetik sıra ile aşağıda belirtilmiştir:

ADC Krone, AENA, Amgen, Analytical Technology, ATC, BDO, British American Tobacco (BAT), Cermaq, Citec Academy, Covidien, Dell, Gunnebo, Microchip, Netsch, NIKE, Procter & Gamble (P & G), Pfizer, Rockwool, Saperion, Servier Pharma, Statkraft, Swiss Post, Qurius, Volvo, Wilo.

Berlitz sanal sınıfları Avrupa web sitemizden referanslarımız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. BVC Avrupa web sitesi için tıklayınız.

Canlı sanal sınıflar sayesinde öğrenciler her nerede olurlarsa olsunlar eğitimlerine devam edebilirler. Örneğin çok seyahat eden bir iş insanı, Almanca özel derslerini canlı sanal sınıf vasıtası ile ana dili Almanca olan bir öğretmenden istediği yerden alabilir.

Canlı sanal sınıflarda yapılan dersler otomatik olarak bulut ortamına kayıt edilmektedir. Böylece öğrenciler daha önce yaptıkları yabancı dil derslerini tekrar izleyebilirler ve konuları pekiştirebilirler.

Bu özellik özellikle kurumlar için planlanan grup dersleri için çok önemlidir. Klasik yüz yüze eğitimlerde kaçırılan derslerin telafisi mümkün değildir. Canlı sanal sınıf grup derslerinde, derse katılamayan kurum çalışanları kaçırdıkları dersleri izleyebilme imkanına sahiptir.

Canlı sanal sınıflarda yapılan yabancı dil eğitimleri klasik yüz yüze sınıf eğitimlerine göre daha hızlı planlanır ve daha hızlı eğitime başlanır. Herhangi bir fiziksel sınıfa ihtiyaç duyulmadığından toplantı odası ayarlanmasına, mesai saatleri dışında yapılacak eğitimler için hizmet personelinin fazla mesai yapmasına, eğitimden sonra çalışanları evlerine götürecek servis araçlarının organize edilmesine gerek olmaz. Canlı sanal sınıflarda eğitim planlanması çok daha kolay ve hızlıdır.

Canlı sanal sınıfların en büyük avantajı bütün katılımcıların öğretmenle ve birbirleriyle konuşabilmesi ve etkileşimde olmasıdır. Klasik yüz yüze sınıf eğitimlerinde olan etkileşimden bir farkı olmayan sanal sınıf eğitimlerinde Berlitz Metodu® uzun yıllardır başarı ile kullanılmaktadır.

Bu çalışmaların en güzel örneklerinden birisi British American Tobacco (BAT) firması için 2008 yılında yapılan Berlitz canlı sanal sınıf eğitim projesidir. BAT firmasının Norveç’te bir firma satın alımı yapmasından sonra firma çalışanlarının tamamının İngilizce konuşması gerekliliğinin ortaya çıkmıştır. Saha satış ekibinin klasik grup derslerine katılamayacak olmasından dolayı BAT firması Berlitz’ten yardım talep etmiş, Berlitz canlı sanal sınıfları vasıtasıyla alandaki satış ekibinin İngilizce eğitimleri yüksek başarı ile tamamlanmış ve firma çalışanlarının akıcı İngilizce konuşması sağlanmıştır. Avrupa web sitesinden projenin detaylarına ulaşmak için bu linki tıklayınız.

Berlitz canlı sınıfları ile öğrenciler ve öğretmenler birbirlerine gerçek zamanlı olarak bağlanırlar ve bütün dersler klasik sınıf eğitimleri gibi canlı olarak yapılır. Öğrenciler gerek öğretmenle gerekse diğer öğrenciler ile konuşarak İngilizce öğrenirler.

Berlitz canlı sınıflarında öğretmenler yeni bir kelime veya kalıp öğrettiğinde ortak tahta kullanır. Bu sistem klasik sınıf eğitimlerindeki kullanılan tahtaların online halidir ve bütün öğrenciler kendi bilgisayarlarından, tabletlerinden ve telefonlarından bu tahtayı görebilirler.

Berlitz canlı sınıflarında eğitim almanız için bilgisayar dâhisi olmanıza gerek yoktur. Sistemin kullanımı son derece kolaydır. Bilgisayara veya mobil cihaza yüklü tarayıcınızdan kolayca kullanabilirsiniz. Gerek duyduğunuzda Berlitz öğrenci hizmetleri servisi her zaman yanınızdadır.

Başvuru Formu

Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu kullanarak talep gönderebilirsiniz.