İstediğin Dili İstediğin Yerden İstediğin Zaman Öğren

Sanal Sınıflar

Bilgisayarınızın veya mobil cihazınızın Internet tarayıcısını kullanarak farklı mekanlardan ve dilediğiniz zaman ana dili İngilizce olan öğretmeninizle canlı sanal sınıf derslerinizi yapabilirsiniz.

Tarayıcıdan Sanal Sınıf Eğitimine Ulaşabilirsiniz

Yabancı dil öğrenmek istenen fakat yoğun programından dolayı vakit bulamayan, sık seyahat eden, dil okuluna gitmek için trafikte vakit kaybetmek istemeyen bireyler için en iyi yabancı dil eğitim sistemi olan Berlitz canlı sanal sınıfları (Berlitz Virtual Classroom) ile istediğiniz yerden istediğiniz zaman istediğiniz dili öğrenebilirsiniz.

Uzaktan yabancı dil kursu

Berlitz canlı sanal sınıfları, Berlitz Global tarafından yönetilen, Berlitz Globalin ana dili İngilizce olan öğretmenleri tarafından verilen ve Berlitz Globalin garantisi altında olan yabancı dil eğitim sistemidir.

Zamanı değerli olan ve nerede olurlarsa olsunlar Berlitz kalitesiyle ders almak isteyen bireyler için

Berlitz canlı sanal sınıfları bireyler için özel ders ve grup dersleri olarak yapılmaktadır. Kurumsal sanal sınıf çözümlerimiz ile ilgileniyorsanız lütfen tıklayınız.

Premium ingilizce kursu

Internet tabanlı diğer programlardan farklı olarak Berlitz canlı sanal sınıflarında bütün derslerinizi ana dili İngilizce olan ve size atanan tek bir Berlitz öğretmeni ile yaparsınız. Tek bir öğretmen ile belli bir plan üzerinde çalışarak daha iyi ve sürekli gelişim sağlarsınız. Öğretmeniniz güçlü ve zayıf yönlerinizi bileceğinden yaptığınız dersleri öğrenme sitilinize ve hedeflerinize uygun olarak yönlendirecektir. Diğer online dil eğitim programlarındaki gibi öğretmenlerin uygun olarak vaktini takip etme, rezervasyon yapmaya (yapamama) çalışma gibi bir endişeniz Berlitz canlı sınıflarında olmaz. Berlitz canlı sanal sınıfları Dünya üzerindeki en iyi ve en Premium yabancı dil kursudur.

Sanal Sınıflarda Uzaktan İngilizce Kursu

Zamanı değerli olan ve nerede olurlarsa olsunlar Berlitz kalitesiyle ders almak isteyen bireyler için en ideal çözümdür.

uzaktan ingilizce eğitimi veren öğretmenler

Berlitz canlı sanal sınıfların özel ders seçeneği ile uygun olduğunuz gün ve saatte ve dilediğiniz yerden yabancı dil eğitimi alabilirsiniz. Diğer bilgisayar tabanlı eğitim programlarının aksine BVC eğitimleri canlı olarak yapılır. Öğrenciler Berlitz Metodu® ile eğitmenleriyle etkileşim içindedir. Tüm eğitimler alanında yetkin ve uzaktan eğitim konusunda özel eğitimli, ana dili hedef diliniz olan “native” öğretmenler tarafından Berlitz Metodu® kullanılarak verilir. Seviye bazlı ilerleyen Berlitz canlı sanal sınıf eğitimlerinde bütün bir seviyeyi ana dili İngilizce olan tek bir Berlitz öğretmeni ile tamamlarsınız.

canli sanal siniflarda ingilizce kursu

Canlı Sanal Sınıflar Başvuru Formu

Canlı sanal sınıflar hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.

Başvuru Formu