Dünya’nın En İyi Canlı Sanal Sınıf Dersleriyle İstediğin Dili Öğren

Berlitz canlı sanal sınıf eğitimleri ile istediğiniz dili istediğiniz yerden öğrenebilirsiniz.

Başta Arapça, Portekizce, Rusça, İtalyanca, Çince olmak üzere istediğiniz dilde eğitim alabilirsiniz. Eğer ana dili hedef diliniz olan bir öğretmenimiz yoksa, eğitimlerinizi Berlitz Globalin sağladığı canlı sanal sınıflarla alabilirsiniz.

Berlitz canlı sanal sınıflarda İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce dillerinin haricinde Arapça, Rusça, Felemenkçe, Danca, İsveççe, Norveççe, Fince, İbranice derslerini istediğiniz yerden ve istediğiniz zamanda alabilirsiniz. Öğretmenleriniz ana dili hedef diliniz olan öğretmenler olacaktır. Örneğin Danca öğreniyorsanız Danimarkalı bir Berlitz öğretmeni ile derslerinizi yaparsınız.

Berlitz’in bire bir özel dil dersleriyle, başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ve ana dili hedef diliniz olan Berlitz öğretmenleri ile hızlı ve etkili şekilde sıfırdan istediğiniz dili öğrenebilirsiniz.

Bire bir canlı sanal sınıf dersleri yabancı dil yeteneğinde ustalaşmak için en etkili yöntemdir. Ana dili hedef diliniz olan öğretmenlerimiz, kişisel ihtiyaçlarınıza odaklanır. Öğretmeniniz her bir dersin en az %50’sinde sizin konuşmanızı sağlayarak akıcılığınızı ve kendinize güvenmenizi sağlar.

Kursun içeriği, öğrenme hızı ve kurs türü seviyenize ve hedeflerinize göre belirlenir. Örneğin; ders programı broşürler, yazışmalar, sunumlar gibi şirkette kullandığınız materyalleri içerebilir.

Berlitz bire bir canlı sanal sınıf yabancı dil dersleri, dil hedeflerine mümkün olan en kısa zamanda ulaşması gereken ve istediği yerden istediği zaman derslerini almak isteyen bireyler için en ideal kurs türüdür.

Berlitz canlı sanal sınıf eğitimlerini İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca ve Portekizce dillerinden başka aşağıdaki dillerde  alabilirsiniz:

  • Arapça
  • Rusça
  • Felemenkçe
  • Danca
  • İsveççe
  • Norveççe
  • Fince
  • İbranice

Başvuru Formu

Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu kullanarak talep gönderebilirsiniz.