Diğer online İngilizce kurslarına göre 10 kat daha efektif

Diğer online İngilizce kurslarında canlı bir öğretmen desteği bulunmaz. Yani anlamadığınız bir konu olursa bunu kimseye soramaz, İngilizce öğrenmede problem yaşar ve nihayetinde sıkılır ve kursu bırakırsınız. Berlitz 7/24 canlı online konuşarak İngilizce eğitimlerinde ise 7 gün 24 saat boyunca ana dili İngilizce olan yabancı bir öğretmenden anlık canlı koçluk alabilirsiniz. Bu sayede İngilizce’de daha hızlı gelişim sağlarsınız. Kullanıcılarımızın %90’dan fazlası her ay İngilizce seviyelerini geliştirdiklerini veya aynı seviyede tuttuklarını belirtmektedir.

Yurt dışına çıkmak, yeni iş bulmak, terfi almak, sınavınızı geçmek, mevcut dil okulunuza destek olmak kısacası hedefiniz ne olursa olsun, istediğiniz yerde, istediğiniz zamanda 7/24 canlı online konuşarak İngilizce öğrenin.

Neden Berlitz 7/24 Canlı Online Konuşarak İngilizce Eğitimi?

En İyi Konuşarak Online İngilizce Kursu

İngilizce öğrenmek için yurt dışına çıkmanıza gerek yok! Ana dili İngilizce olan profesyonel ve deneyimli öğretmenler ile 7 gün 24 saat online konuşarak İngilizce öğrenin.

Berlitz Global tarafından bütün Dünyaya verilen 7/24 canlı online konuşarak İngilizce eğitimine istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman alarak konuşma sınıflarında sınırsız İngilizce pratiği yapabilirsiniz.

Ana Dili İngilizce Olan Öğretmenlerle 7/24 Canlı Online İngilizce KursuBerlitz canlı online İngilizce kursu öğretmenlerinin tamamının ana dili İngilizcedir. Canlı konuşma sınıflarına haftada 7 gün günde 24 saat istediğiniz kadar sınırsız katılımda bulunabilir ve konuşma pratiği yapabilirsiniz.
7/24 Canlı Online İngilizce Konuşma SınıflarıBerlitz canlı online İngilizce kursunda 7 gün 24 saat her saat başında konuşma sınıfı açılır. Konuşma sınıflarında ana dili İngilizce olan bir Berlitz öğretmeni bulunur. Öğrenciler gerek öğretmen ile gerekse kendi aralarında İngilizce konuşma pratiği yaparlar.
Konuşma sınıflarının süresi 30 dakikadır ve sınıf mevcudu en çok 10 kişidir.
7/24 Canlı Online İngilizce KoçlukBerlitz online İngilizce kursunda ana dili İngilizce olan bir Berlitz öğretmeninden 7 gün 24 saat anlık canlı koçluk alabilirsiniz.
Öğretmeniniz kamerası ile size bağlanarak talep ettiğiniz konu ile ilgili açıklayıcı bilgileri verecektir.
Ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenlerde sınırsız canlı koçluk alabilirsiniz.
Seviye Sınırı Yok7/24 canlı online konuşarak İngilizce eğitiminde  seviye sınırı yoktur.
Eğitimde A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyeleri olmak üzere toplam 6 seviye bulunur. İngilizceyi hiç bilmeyenler için başlangıç (True Beginner) seviyesi vardır.
Eğitim süresince size özel hazırlanan programdaki bütün interaktif dersleri tamamlayıp, kaynaklar bölümündeki ek çalışmaları yaptıktan sonra tekrar test (re-test) talebinde bulunabilirsiniz. Test sonucunuz bir üst seviye için yeterliyse programınız yeni seviye dersler ile güncellenir.

Profesyonel ve deneyimli yabancı İngilizce öğretmenleri 7/24 sizin için hazır

Binlerce saat konuşma sınıfına katılarak ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenlerle konuşma pratiği yapabilirsiniz. Ana dili İngilizce olan profesyonel bir öğretmen yönetiminde sizinle aynı seviyedeki öğrenciler ile karşılıklı konuşma pratiği yapabilirsiniz. Rezervasyona gerek olmayan konuşma sınıfları her gün 24 saat boyunca Berlitz Global tarafından açılmaktadır.

Native ÖğretmenlerBerlitz öğretmenleri yalnızca anadilinde eğitim veren, Berlitz Metodu® ‘nun uygulanması alanında özel eğitim almış ve deneyimli öğretmenlerden seçilir.
Hedeflerinize Yönelik Canlı İngilizce KursuBerlitz canlı online konuşarak İngilizce kursunda eğitim programı, gelişmiş yapay zeka sayesinde öğrencilerin hedeflerine göre bireysel olarak oluşturulur.
İşinize Yarayan Online İş İngilizcesiCanlı online İngilizce konuşma sınıflarının konuşma iş yaşamından ve sosyal yaşamdan seçilmekte ve 2 haftalık program eğitim sisteminde yayınlanmaktadır. Berlitz canlı online konuşma sınıflarında iş İngilizcesi konularında da İngilizce konuşma yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.
Meslek Odaklı Online Konuşarak İngilizce KursuBerlitz canlı online konuşarak İngilizce kursu öğrencilerin mesleğine göre kişiye özel eğitim programı oluşturur. Satış, pazarlama, ürün yönetimi, satın alma, planlama, ARGE, IT, yazılım, insan kaynakları, işe alım, eğitim, ihracat, üretim, lojistik, kalite, bakım, bankacılık, finans, muhasebe, vergi, denetim, hukuk, savunma sanayi gibi meslek ve sektörlere özel program oluşturulabilmektedir.

İşinize yarayan meslek odaklı iş İngilizcesi

Canlı online İngilizce programında e-derslerde ve İngilizce konuşma sınıflarında konular iş yaşamından ve sosyal yaşamdan seçilmektedir. İş dünyasının talep ettiği güncel ve işinize yarayan konular hakkında İngilizce konuşma pratiği yapılmaktadır.

İngilizce Kurs Fiyatları

BASIC (4 ay)
TL399KDV dahil
4 ay sınırsız kullanım
İngilizceyi ilerletmek için
Her gün her saat konuşma sınıflarına istediğiniz kadar ve ÜCRETSİZ katılım
Ana dili İngilizce olan öğretmenlerden anında koçluk
PRO (6 AY)
TL499KDV dahil
6 ay sınırsız kullanım
Optimum sonuç isteyenler için
Her gün her saat konuşma sınıflarına istediğiniz kadar ve ÜCRETSİZ katılım
Ana dili İngilizce olan öğretmenlerden anında koçluk
PREMIUM (8 AY)
TL599KDV dahil
8 ay sınırsız kullanım
Ciddi öğreniciler için
Her gün her saat konuşma sınıflarına istediğiniz kadar ve ÜCRETSİZ katılım
Ana dili İngilizce olan öğretmenlerden anında koçluk
PLATINUM (12 AY)
TL699KDV dahil
12 ay sınırsız kullanım
Maksimum ilerleme isteyenler
Her gün her saat konuşma sınıflarına istediğiniz kadar ve ÜCRETSİZ katılım
Ana dili İngilizce olan öğretmenlerden anında koçluk
“Eğitime Başla” butonuna tıklayarak”Mesafeli Satış Sözleşmesi“ni kabul ediyorum.

Online İngilizce Kursu Fiyatlarını Karşılaştırın

Eğitim paketlerini karşılaştırın

Online Canlı İngilizce Eğitimleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Berlitz canlı online eğitimler kullanıcı dostu ve kolay anlaşılır bir ara yüze sahiptir. Eğitiminize ulaşmak için Internet Explorer, Chrome, Firefox, Edge, Safari gibi bir İnternet tarayıcı yeterlidir. Kısaca eğer bu sayfayı okuyabiliyorsanız Berlitz online eğitimleri almanız için herhangi bir engel bulunmamaktadır.

Evet. Canlı İngilizce konuşma sınıfları ve canlı koçluk eğitimleri Berlitz Global tarafından verilmekte ve sadece ana dili İngilizce olan Amerikalı, Kanadalı, İngiliz, Avustralyalı öğretmenler ile çalışılmaktadır.

Hayır. Berlitz Metodunda çeviri sistemi kullanılmaz.

Eğer çeviri sistemi ile İngilizce öğrenebilseydik ortaokul, lise ve üniversitede Türk öğretmenlerin verdiği İngilizce dersleri sayesinde gayet güzel İngilizce konuşabilirdik fakat konuşamıyoruz.

İngilizceyi en iyi öğrenmenin yolunun yurt dışına gitmek olduğunun söylendiğini duymuşsunuzdur. Yurt dışı dil okullarında da Türkçe açıklama ve çeviri yapılmaz. Markette, restoranda, alışverişte Türk çalışanlar olmaz. İngiliz, Amerikalı, Kanadalı kişilerle İngilizce konuşmak zorunda kalırsınız. Buna İngilizceye maruz kalmak denir ve İngilizce konuşmak için en etkili yoldur. Bu nedenle Berlitz sadece ana dili İngilizce olan öğretmenler ile çalışmaktadır. Berlitz Metodunun özü budur.

Evet.

Berlitz 7/24 canlı online konuşarak İngilizce eğitim programından yurt dışında yüksek lisans, master, doktora yapmak isteyen bireyler ve akademisyenlerde faydalanabilir. Ana dili İngilizce olan öğretmenlerin yönettiği konuşma sınıflarına sınırsız katılarak, 7/24 canlı koçluktan yararlanarak ve İngilizce eğitim programındaki elektronik dersleri tamamlayarak  İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma yeteneklerinin tümünü eş zamanlı olarak geliştirebilir ve yurt dışı üniversitelerinden kabul alma şansınızı arttırabilirsiniz.

Türkiye’de İngilizce dil eğitiminin gramer ve çeviri odaklı olmasından dolayı hemen herkes bu problemi yaşamaktadır. Berlitz 7/24 canlı online konuşarak İngilizce kursu sayesinde, ana dili İngilizce olan Berlitz öğretmenlerinin olduğu canlı İngilizce konuşma sınıflarına (conversation class) katılarak İngilizce konuşma (speaking) becerinizi geliştirebileceksiniz.

Berlitz 7/24 canlı online konuşarak İngilizce eğitim programında ileri ses tanıma teknolojisi ile sesinizi kaydederek telaffuzunuz ile ilgili otomatik geri bildirim alabilirsiniz.

En önemlisi 7 gün 24 saat ana dili İngilizce olan canlı öğretmenlere bağlanabilir ve telaffuzunu geliştirmek istediğiniz İngilizce kelime ve cümleler için geri bildirim isteyebilirsiniz.

Evet.

Hiç İngilizce bilmeyen öğrencilerimiz için özel olarak hazırlanmış olan başlangıç (True Beginner) İngilizce ders programı sayesinde sıfırdan İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Birçok öğrencimiz Berlitz online canlı konuşma sınıflarını mevcut İngilizce seviyelerini korumak ve düzenli konuşma pratiği yapmak için kullanmaktadır.

Eğitim süresi boyunca binlerce saat konuşma sınıfı açılmaktadır. İngilizce konuşma sınıflarına sınırsız katılım sağlayabilir, ana dili İngilizce olan öğretmenler ile istediğiniz kadar İngilizce konuşma pratiği yapabilirsiniz.

Berlitz 7/24 canlı online konuşarak İngilizce eğitim programında seviye sınırı yoktur.

Ne kadar seviye tamamlanacağı tamamen öğrenciye bağlıdır.

Paketinizin süresi boyunca tamamlayabildiğiniz kadar seviyeyi tamamlayabilirsiniz.

İngilizce eğitim programında A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyeleri olmak üzere toplam 6 seviye bulunur. İngilizceyi hiç bilmeyenler için başlangıç (True Beginner) seviyesi vardır.

Sistemin kullanımı süresince size özel hazırlanan programdaki bütün interaktif dersleri tamamlayıp, kaynaklar bölümündeki ek çalışmaları yaptıktan sonra tekrar test (re-test) talebinde bulunabilirsiniz. Test sonucunuz bir üst seviye için yeterliyse sistem bütün programınızı yeni seviye dersleri ile günceller.

Berlitz online canlı İngilizce kursu tamda klasik kurslara gitmek için zamanı olmayan kişiler için dizayn edilmiştir. Uzaktan eğitim yoluyla katılabileceğiniz Online İngilizce Dil Okuluna, 7 gün 24 saat canlı konuşma sınıflarına ve 7 gün 24 saat canlı İngilizce koçluğa İnternet olan her yerden ulaşabilirsiniz.

Berlitz Dünya’nın en etkili İngilizce öğrenme metodunun ilk uygulayıcısıdır. 141 yılda yabancı dil eğitiminde edindiği tecrübeyi canlı online İngilizce eğitimlerine de aktarmıştır. İngilizce eğitim programı tarafından size özel hazırlanacak interaktif dersleri takip ederek gramer konusunda eksikliklerinizi giderebilir, anlamadığınız konuları 7/24 ulaşabileceğiniz öğretmenlere sorabilir ve sağlam bir gramer temeli oluşturabilirsiniz.

Evet.

Berlitz 7/24 canlı online konuşarak İngilizce eğitimlerinden üniversite hazırlık sınıfı öğrencileri de faydalanabilir. Sistem okuma, yazma, dinleme ve konuşma yeteneklerinin tümünü eş zamanlı olarak geliştirmenize ve hazırlık sonu sınavlarından başarı ile geçmenize yardımcı olabilir.

Evet.

Berlitz 7/24 canlı online konuşarak İngilizce eğitim programından TOEFL, TOEIC ve IELTS sınavlarına hazırlanan bireylerde  faydalanabilir. Sistem okuma, yazma, dinleme ve konuşma yeteneklerinin tümünü eş zamanlı olarak geliştirmenize ve bu sınavlardan yüksek puan almanıza yardımcı olabilir.

Öncelikle Berlitz’in İngilizce kurslarına katılmanızın daha verimli olacağını belirtiriz. Lakin uzaklık, bulunduğunuz yerde Berlitz şubesinin olmaması gibi bir nedenden dolayı başka bir dil kursuna gidiyor olsanız bile Berlitz 7/24 canlı online konuşarak İngilizce eğitim programı İngilizce konuşma yeteneğinizin geliştirilmesi için çok faydalı olacaktır.

Klasik dil kurslarında haftanın belirli günleri ve belirli saatlerinde açılan İngilizce konuşma sınıflarının 7 gün ve 24 saat boyunca evinizin konforunda olduğunu düşündüğünüzde bizlere hak vereceksiniz.

Üstelik öğretmenlerinizin tümünün ana dili İngilizce olacak.

Bütün bunlara ek olarak gittiğiniz İngilizce kursunda anlamadığınız bir konuyu 7/24 ulaşılabilir olan bir Berlitz öğretmenine sorabilir ve canlı olarak anlık bire bir destek alabilirsiniz.

Evet. Berlitz 7/24 canlı online konuşarak İngilizce eğitim programın Türkçe dahil İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Hollandaca, Çince, Portekizce, Korece, Rusça ve Polakça ara yüzleri vardır.

Evet. Dünya’nın en büyük dil okulu olan Berlitz, 141 yıllık tecrübesini online konuşarak İngilizce eğitimine de başarı ile taşımıştır ve uzun yıllardır gerek bireyler gerekse kurumlar tarafından yüksek memnuniyet ile kullanılmaktadır.

Bütün banka kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

7/24 canlı online konuşarak İngilizce kursu fiyatları 4 aylık 399 TL ile 12 aylık 699 TL fiyat aralığında değişmektedir.

Hayır.

Berlitz 7/24 canlı online konuşarak İngilizce eğitim programının ödemesi tek seferdir. Abonelik sistemi ile yoktur ve kredi kartınızdan başka bir para çekilmez.

Evet. Sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Sitemizin ödeme altyapısı PayTR firması tarafından en ileri güvenlik önlemleri uygulanarak sağlanmaktadır.