Almanca öğrenmek için en iyi konuşma uygulaması

Almanca Konuşma Uygulaması

Almanca konuşma uygulamaları kullanarak Almanca öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Almanca konuşma uygulaması, haftada 2, 3 ve 5 gün ana dili Almanca olan yabancı öğretmenler ile 1, 3 ve 6 aylık planlar dahilinde bire bir özel dersler ile görüntülü ve konuşarak Almanca öğrenmenizi sağlar. Diğer online Almanca konuşma uygulamalarında ne kadar sürede ne gelişim göstereceğiniz belli değilken, Berlitz ile seviye belli bir planda seviye bazlı gelişim gösterirsiniz.

Birçok yabancı dil konuşma uygulamasında Almanca ders seçeneği yoktur. Almanca için En İyi Seçenek ise Berlitz’tir.

Yabancı Dil Konuşma Uygulamalarında Almanca Neden Yok?

Ana dili Almanca olan öğretmenleri bulmak zordur. İngilizce dili birçok ülkede ana dil olarak konuşulmasına rağmen Almanca’nın ana dil olarak konuşulduğu ülkelerin sayısı azdır. Bu nedenle yabancı dil konuşma uygulamalarında Almanca eğitim vermek zorlaşır.

Berlitz ise Almanya kökenli bir dil okuludur ve Avrupa merkezimiz Almanya’da yer alır. Bu nedenle diğer online Almanca konuşma uygulamalarına göre öğretmen arzında daha avantajlı konumdadır.

Almanca konuşma uygulamaları alternatifi
Almanca konuşma uygulamaları içerik ve seviyeler

Almanca için içerik oluşturmak maliyetli bir süreçtir

Almanca için öğrencilerin seviyelerine göre Almanca içerik oluşturmak gerekir. Almanca eğitim içeriklerinin oluşturulması diğer dillere göre oldukça maliyetli bir süreçlerdir.

Berlitz ise 140 yıldan fazla süredir Almanca eğitim veren, Almanya kökenli bir eğitim kurumudur. Hali hazırda Almanca eğitim için bütün içerikler 140 yıllık tecrübenin ışığında hazırlanmıştır. Bu nedenle online Almanca eğitim vermek isteyen diğer kurumlara göre Berlitz’in avantajı çok daha fazladır.

Almanca için ana dili Almanca olan eğitmenlere ihtiyaç

Almanca eğitim verebilmek için ana dili Almanca olan eğitmenlerin istihdam edilmesi ve be eğitmenlerin firmada kalıcı olmalarının sağlanması gerekir. Almanya gibi ülkelerde çalışanları bir firmadan başka bir firmaya transfer etmek diğer ülkelere göre daha zor ve maliyetli bir süreçtir, çünkü birçok Alman çalışan hali hazırda çalıştıkları işlerde zaten iyi bir kazanç ve haklara sahiptir ve iş değiştirmek onlara manalı bir avantaj sağlamaz.

Berlitz ise 140 yıldır Almanya ve Avusturya gibi Almanca konuşulan ülkelerde aktif olarak yabancı dil eğitimleri vermektedir. Almanya ve Avusturya’da 100’e yakın şube ile çok yaygın şube ağına sahiptir. Bu nedenle ana dili Almanca olan eğitmenlerin çalıştırılması ve kurumda sürekliliklerinin sağlanması konusunda çok büyük avantaja sahiptir.

Almanca konuşma uygulamaları ders alan bir öğrenci
Almanca konuşma uygulamaları hangi paketi seçmeliyim?

Almanca konuşma uygulamalarında hangi paketi seçmelisiniz?

Almanca seviyenizi hızlı bir şekilde ilerletmek istiyorsanız haftada 2 günlük Almanca konuşma paketlerinden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Almanca dilinde haftada 2 gün, günde 30 dakika yapacağınız konuşma pratiği çok yavaş ilerleme sağlar.

Tavsiyemiz haftada en az 3 gün eğitim almanızı sağlayan Almanca eğitim paketleri seçmenizdir.

Günde 15 dakikalık Almanca eğitim paketlerini ise kimseye tavsiye etmiyoruz.

Almanca konuşma uygulaması deneme dersi

Almanca konuşma uygulamalarında 10-15 dakikalık deneme süresi vardır.

Berlitz online Almanca kursunda ise 14 gün içinde neden belirtmeksiniz, sorgusuz sualsiz %100 para iade garantisi verilmektedir çünkü 10-15 dakikalık sürelerin bir eğitimin kalitesini anlamanız için yetersiz olduğuna inanıyoruz. Almanca öğrencilerimiz 14 günlük sürede eğitim paketinin tamamına ulaşırlar, paketlerinde tanımlı ders sayısı kadar (örneğin 5 gün ise 5 adet 30 dakika) Almanca özel ders alabilirler.

Almanca konuşma uygulamaları deneme süresi ve iade şartları
online Almanca kursu - Almancayı, dünyanın en iyi online kursunda görüntülü ve konuşarak öğrenin - learn German at best - online German course

Almancayı, dünyanın en iyi online kursunda görüntülü ve konuşarak öğrenin

Ana dili Almanca olan yabancı öğretmenler

Haftada 3, 4 ve 5 gün özel ders

3, 6 veya 12 ay eğitim seçenekleri

Almancayı En İyisinde Öğrenin

Almancayı öğrenmek sandığınızdan kolaydır. Almancayı en iyisinde öğrenmek için iletişim formunu doldurun, uzman danışmanlarımızdan eğitimlerimiz hakkında bilgi alın.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]

Add your first comment to this post